Vítejte v Klubu Vodnická

místě setkávání a relaxace uprostřed části Kateřinky
nedaleko Jižního Města v Praze.

Zápis do semestru Jaro 2024

Informace o zápisu do nového semestru najdete v sekci Přihlášky, ceny

Všechny stávající kurzy budou pokračovat dále ve stejné časy a se stejnými cvičitelkami. Jóga, Zdravá Záda, Powerjoga, Cvičení pro Seniory.

Nově uvažujeme o Cvičení pro seniory v pondělí v 16:15. Pokud byste měli zájem využít tento čas, klikněte zde

Ceny a časy kurzů Jaro 2024 najdete zde

Stávající účastníci kurzů Podzim 2023

• Stačí, když do 15. 1. pošlete platbu za Váš kurz na účet 2200232788/2010 , variabilní symbol: Vaše telefonní číslo, do poznámky uveďte název a čas kurzu (např. Jóga PO 17:30) a pak už stačí jen přijít na první hodinu.
  • Pokud  chcete změnit čas/kurz nebo nestíháte platbu v termínu, prosím pošlete zprávu nebo vyplňte přihlášku nebo pošlete emailem na info@klubovodnicka.cz  informaci: Chci pokračovat v kurzu (den a čas). Obratem Vám místo potvrdíme nebo nabídneme jiné možnosti.
  • Platby v hotovosti budou možné dne 10. 1. mezi 10:00 - 10:30 nebo po předchozí dohodě.
  • Rádi bychom vyšli vstříc v dnešní obtížné době, pokud potřebujete platbu rozložit do dvou nebo více splátek, prosím napište mi, něco vymyslíme.

Noví zájemci

Rádi přivítáme nové zájemce o naše kurzy. Vyplňte prosím přihlášku nebo pošlete emailem na info@klubvodnicka.cz  informaci o který kurz (den a čas) máte zájem. Obratem Vám potvrdíme zda je místo volné, případně nabídneme vhodnou alternativu.

Dotazy a omluvy

info@klubvodnicka.cz případně sms nebo tel. 603 222 589 (omluvy nevolat, pouze SMS nebo email)

Těšíme se na Vás