Jak rezervovat?

Postup pro přihlášení do rezervačního systému.
  1. Klikněte na tlačítko REZERVOVAT nebo na tento odkaz, který si můžete uložit v mobilu.
  2. Zadejte svůj email a heslo, pokud je znáte. Pokud jste na Podzim 2020 hradili kurzovné, máte už Váš email u nás zaregistrován a stačí si pouze vytvořit heslo podle následujícího postupu.
  3. Pokud heslo neznáte nebo jste jej zapomněli, klikněte na Neznáte heslo? a do emailové schránky vám přijde ověřovací kód. Po jeho zadání si můžete zvolit nové heslo
  4. Pokud máte nový email, který dosud není zaregistrovaný, postupujte obdobně.
  5. Po přihlášení máte v levém sloupci přehled Vašich rezervací.
  6. Vyberte si kurz a termín, kdy chcete chodit. Rezervuje se vždy pouze jedno konkrétní datum, proto pokud chcete všechny do konce června, je potřeba si kalendář projít.
  7. V případě, že chcete rezervaci zrušit, jděte na konkrétní rezervaci a vymažte ji. Dáte tak šanci případným náhradníkům, aby se o volném místě dozvěděli.

Pokud si nevíte s čímkoli rady, zavolejte kdykoli na 603 222 589 nebo napište na info@klubvodnicka.cz Se záznamem Vám poůžeme.

Pokud jste u nás noví, nebo zatím nemáte potvrzenou platbu za semestr Podzim 2020, vyčkejte prosím po registraci na potvrzení rezervace a vygenerování platby. Rezervace je platná až po vygenerování platby.

Více zde: https://www.klubvodnicka.cz/