Občanské sdružení Klub Vodnická o.s. vzniklo jako iniciativa několika pedagogicky založených maminek, které v Kateřinkách postrádaly volnočasové aktivity pro rodiny s dětmi a seniory. Postupem času se ukázal zájem zejména o cvičení dospělých, dětí a seniorů. Kurzy a jednorázové akce probíhají v přízemí v nově otevřeném Domě služeb, Vodnická 531/44, ve kterém nám prostory pronajímá Městská část Praha - Újezd.

 

KAMILA BALCAROVÁ

Výtvarná dílna s prvky Montessori pro děti od 2 let a jejich rodiče

Kamila vystudovala PedF UK v Praze, obor český jazyk a výtvarná výchova. K pedagogice Marie Montessori ji postupně přivedli její dva synové Jonáš a Štěpán a dcera Jolanka. V současné době se věnuje teorii i praxi tohoto pedagogického směru, snaží se o  jeho propojení s oblastí výtvarné výchovy. Kamila je držitelkou Českého národního Montessori diplomu, vede kurzy pro děti a jejich rodiče. Má ráda otevřenost a baví ji práce s dětmi i dospělými.

 

JITKA KAŠPAROVÁ

Angličtina pro předškoláky a dospělé

Výtvarné aktivity pro děti

Jitka vystudovala Ped. fakultu Masarykovy University v Brně, se zaměřením na výuku na 1.stupni Zš a výuku angličtiny na Zš. Složila státní jazykovou zkoušku z angličtiny a zkoušku FCE. Pracovala na soukromé jazykové škole, kde učila malé i dospělé studenty a také ve školách státních, kde se věnovala dětem. V současné době si užívá čas se svými dětmi a dále se vzdělává (semináře Montessori pedagogiky, cyklus přednášek Respektovat a být respektován).

EVA A JAN BEZPALCOVI

Eva s Honzou se starají zejména o organizační stránku věci, aby vše fungovalo jak má. Proto pokud něco potřebujete, budete nejspíš mluvit s jedním z nich.