Zápis do podzimního semestru 2021

Novinka od 13.10. 2021
Joga středa 18:00
13 lekcí od 13.10. do 31. 1. (kromě 17.11., 22.12. a 29.12.) 1940,- Kč

Stále přijímáme zájemce o cvičení v již běžících kurzech

Vyberte si z rozvrhu
Přihlaste se emailem info@klubvodnicka.cz  nebo prostřednictvím formuláře na této stránce. Pokud bude v kurzu volné místo, zašleme Vám aktuální cenu již běžícího kurzu a místo pro Vás rezervujeme.

Náhrady za alespoň 10 hodin předem omluvené hodiny jsou možné v průběhu daného semestru v jakémkoli jiném našem kurzu, ve kterém je volné místo. Omluvu i vybraný čas náhrady pošlete na email info@klubvodnicka.cz nebo sms na Tel: 603 222 589 a vyčkejte na potvrzení rezervace.

Náhrady se nepřevádějí do dalšího semestru. Zaplacené kurzovné nelze převádět na jiné osoby.

Podmínky, za kterých je možné cvičit (aktuálně platí, může se změnit):

• Test nebo očkování. Pro vstup je nutné prokázat platný negativní PCR test ne starší než 7 dní, nebo antigenní test ne starší než 72 hod, nebo potvrzení o očkování, nebo potvrzení o prodělaném COVIDu. Ideální je mít vše v mobilu (Tečka) nebo vytištěné k nahlédnutí a případně jej na vyžádání prokázat i zpětně 2 týdny. Aktuální podmínky podrobně jsou zde
  • Rozestupy 1,5 m - jsou doporučené, v omezeném počtu zvládneme dodržet.
  • Při cvičení není nutné mít roušku nebo respirátor. Převlékání v šatně je možné, toalety jsou v provozu.
  • U vchodu je k dispozici dezinfekce, nebojte se ji použít,
  • Necítíte-li se zcela zdrávi, prosím omluvte se a nechoďte
  • Jste-li Covid pozitivní a navštívili jste naše kurzy v posledních 14 dnech, prosím oznamte nám to co nejdříve, abychom mohli případně provést vhodná opatření.

Přihláška na kurzy

Přihláška je předběžná, zajistí vám rezervaci: