Ceny, platby, pravidla

Platí od 1. 1. 2019

Ceny kurzů

Kurzovné na celý cyklus je výrazně zvýhodněno (vyplatí se i při 4-5 absencích)

Ceny Jaro 2019
Zdravá záda - Pilates (Po, St): 20 lekcí 1980,- Kč
Powerjoga Pondělí: 20 lekcí 1980,- Kč
Powerjoga Úterý: 21 lekcí 2080,- Kč
Powerjoga St, Pá: 17 lekcí 1680,- Kč
Cvičení pro seniory pondělí: 20 lekcí 1200,- Kč
Cvičení pro seniory st, pá: 17 lekcí 1020,- Kč

Jednotlivá lekce 130,- Kč/osobu, Cvičení pro seniory 80,- Kč/osobu

Zkrácený cyklus do 31. 3.
Powerjoga Zdravá záda, Pilates (Po, St) 10 lekcí  1150,- Kč
Cvičení pro seniory  10 lekcí 700,- Kč

Jak postupovat?

1. Pokud k nám již chodíte pravidelně, máte předplatné a chcete pokračovat ve stejném kurzu a čase, stačí když pošlete do 7. 1. 2018 platbu za nový semestr. Do poznámky prosím uveďte vaše jméno a čas. Pokud chcete platit v hotovosti, prosím napiste na email info@klubvodnicka.cz: pokračovat

2. Pokud jste u nás noví, nebo chcete jiný čas, vyberte si v rozvrhu kurz a čas, o který máte zájem a vyplňte přihlášku zde na této stránce. Platbu posílejte až poté, kdy Vám potvrdíme, že je v kurzu volno.

3. Zaplaťte kurzovné na náš účet č. 2200232788/2010 (Fio Banka). Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo.

4. Platba celého kurzovného v hotovosti je možná pouze 7.1. 2018 v 18:30 - 19:30V jiných termínech pouze po předchozí dohodě.

5. Kurzovné je nutné uhradit před první lekcí, kterou navštívíte, jinak platíte jednorázové vstupné na místě. Kurzovné může být po předchozí dohodě sníženo o již zaplacené jednorázové vstupy v daném cvičebním cyklu.

6. Do obsazených kurzů není možný jednorázový vstup. Při jednorázových vstupech si proto VŽDY ověřte dostupnost emailem na klubvodnicka@seznam.cz nebo sms na 603 222 589.

Bonusy a náhrady

Předem omluvenou hodinu si lze nahradit v kterémkoli jiném našem kurzu, kde je volné místo (ověřte si předem, nelze jej nárokovat). Omluvit se nebo zamluvit náhradu můžete na předchozí hodině u cvičitele, nebo na kontakty klubu emailem či sms. Náhrady se nepřevádějí do dalšího semestru. Zaplacené kurzovné nelze převádět na jiné osoby. Snížení ceny ze zvlášť závažných a neočekávaných zdravotních důvodů je možné pouze při více než 3 absencích, a na základě dokladu od lékaře.

Důležité termíny

Kurzy cvičení začínají 9. 1. 2018.

Ostatní termíny budou postupně doplněny

Splátkový kalendář

V individuálních případech po předchozí dohodě nabízíme možnost splátkového kalendáře. Více zde splátkový kalendář

Přihláška na kurzy Jaro 2019