Přihlášky na kurzy Podzim 2019 opět spuštěny

25.08.2019 20:33

Už nyní se můžete opět hlásit na podzimní kurzy v Klubu Vodnická.
Podzimní kurzy letos začínají v pondělí 9. 9. 2019 a jako každý rok i letos přinášíme několik novinek.

Večerní Powerjoga s Jiřinou se posouvá v čase. Pondělní kurzy budou nově začínat v 17:00 a v 18:00, ruší se hodina od 19:00. V úterý se začátky hodin Powerjogy posouvají od 17:30 a od 18:30.

Kurzy Zdravá záda s prvky Pilates s Helenou se ve středu kromě hodiny od 19:00 v případě zájmu nově rozšiří také od 18:00
Pro tyto kurzy je nově také připraven rezervační systém do kterého se už nyní můžete přihlašovat a kde si brzy budete moci sami omlouvat absence a hledat náhradní termíny.

V kurzech cvičení pro seniory se časy ani systém přihlašování oproti přechozím letům nemění. I nadále se můžete přihlašovat prostřednictvím formuláře zde nebo stačí poslat email na naši adresu info@klubvodnicka.cz

Jako snad všech v poslední době zdražuje, i my jsme byli nuceni přistoupit k tomuto kroku. Je to zejména z důvodu zvyšování kvalifikací našich cvičitelek, které investují nemalé prostředky do dalšího vzdělávání a získávání nových znalostí, kterými se snaží obohatit naše hodiny. Zároveň jsme prodloužili podzimní semestr až do konce ledna, v rámci podzimního cyklu tak získáte více hodin než v předchozích letech. Věříme, že i vy pro tento krok najdete pochopení.

Informace k přihlašování najdete na stránce  Přihlášky, ceny

Těšíme se opět na Vás

Klub Vodnická